čtvrtek 25. srpna 2016

Domácí lázně s produkty Dr. Nona

V létě je nejlepší čas si dopřát péči o své tělo. Měli jste v plánu si objednat lázně? Tak se zastavte, máme pro vás řešení. Dnes si můžete vytvořit vaše vlastní lázně doma. 

Vše, co je třeba udělat, je trochu více svého volného času a správné kosmetické přípravky. Přestože váš domov může stát přímo u nejbližšího lázeňského místa.

Lázeňské procedury, jako jsou masáže, obličejové masky, bahenní koupele, peeling a vodní procedury jsou v těchto dnech nevyhnutelné. Vaše tělo potřebuje během svého moderního a velmi dynamického života "natankovat" novou energii.

Mrtvé moře je známé jako největší přírodní a léčebné lázně. Kleopatra dobře poznala toto místo jako její soukromý zdroj pro mládí a krásu. Ale to neznamená, že si musíte objednat hotel a objednat chůvu na několik dní, kdy budete pryč. Dr. Nona přináší Mrtvé moře do vašeho domova. Jediná věc, co potřebujete, je  zavolat obchodního zástupce.
http://www.belea-fmcosmetic.cz/dr-nona-produkty-kosmetika-drnona-c-298_299.html?zenid=4bb7f0f19473256c20c512ae74d5894d
Péče o obličej:
naneste vrstvu Halo Dynamického krému na pokožku obličeje. Tento úžasný hydratační krém pomáhá s různými kožními problémy. Hydratace zlepšuje krevní oběh v místě, kde je aplikován, hydratuje pokožku, zlepší vzhled pleti a díky tomu je pevná a zdravá.

Po použití Dynamického krému naneste vrstvu Halo bahenní masku. Minerální bahenní maska - čistí pleť, vyživuje ji a podporuje regeneraci kožní tkáně.

Vyhněte se při nanášení bahna kontaktu s očním okolí. Po 5-8 minutách si umyjte obličej vlažnou vodou. Tato procedura je skvělá pro vaší pleť a působí jako peeling a lifting.

Až budete hotovi s ošetřením obličeje, aplikujte Halo oční balzám na pokožku kolem očního okolí jemným poklepání. Jedná se o cílený a účinný postup pro váší oční oblast pokožky.

Poté naneste na obličej Halo Solaris krém. Krém je bohatý na vitamin A, který zpomaluje stárnutí pokožky a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.
http://www.belea-fmcosmetic.cz/solaris-dn-telove-mleko-dr-nona-p-2648.html
Péče o tělo:
naplňte vanu vodou o teplotě 37-39°C. Přidejte 2 polévkové lžíce soli do koupele Dr. Nona. Minerály bohatá sůl a esenciální oleje změkčí a zdokonalí strukturu vaší pokožky. Budete mít pocit, že jste u Mrtvého moře. Lázeňská léčba je kompletní péči o tělo i duši.

Dejte svému tělu energii z Mrtvého moře, tato lázeň zvýší vaši náladu, sníži stres a únavu.

Péče o duši:
osprchujte se po dlouhém pracovním dni. Pusťte sprchu a začněte počítat pomalu od 1 do 100. Představte si krásný přírodní obraz nebo obraz svého šťastného místa; sněte a relaxujte.

Chcete-li dokončit sprchovou léčebnou proceduru, počítejte 1, 2, 3, hluboce se nadechněte a počítejte dál 4, 5 a nakonec otevřete oči.

Použijte trochu Halo sprchového gelu, vytlačte ho na tělovou houbu, masírujte tělo ve směru krevního oběhu a poté se opláchněte celé vaše tělo vodou.

Halo Sprchový gel obsahuje čistící složky a malé částečky bahna z Mrtvého moře. Tyto prvky proniknou do vaší pokožky, vyživí ji, zlepší její pružnost a podpoří regeneraci kožních buněk. Pokožka se stane čistou a hladkou, navíc dává osvěžující pocit.

Po sprše naneste Halo Solaris tělové mléko. Tělové mléko zjemňuje pokožku, opravuje tkáně pokožky, podporuje regeneraci kožních buněk a chrání ji před faktory životního prostředí.

Trvá to jen několik minut vašeho času a výsledkem je jemná a hedvábně hladká pokožka.

Užijte si letní dovolenou!

Žádné komentáře:

Okomentovat